Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Eindelijk is het weer zover, we mogen weer competitie vissen!

terug naar overzicht

Dinsdag, 9 juni 2020

Natuurlijk wel met het in acht nemen van de inmiddels bekende Corona maatregelen

We gaan er weer voor!
Inmiddels zijn de maatregelen die heel de wereld zo langzamerhand in zijn greep houdt, hier wat versoepelt.
Het bestuur zat natuurlijk met zijn neus bovenop elk nieuws wat maar gevonden konden worden wat aanleiding zou geven om weer te starten met de competities.
Vanaf 1 juni zou dat wellicht weer kunnen en het enige wat er nog aan ontbrak was de toestemming van de gemeente waarin je als vereniging gevestigd was. De gemeente Moerdijk heeft hierin ons enorm, maar vooral snel geholpen. Binnen een week kregen we toestemming om zowel met onze 10 als 12 kamp door te mogen gaan. 
Natuurlijk moeten de Covid-19 regels volledig in acht genomen worden en de door de Nederlandse Sportvisserij opgestelde protocollen gevolgd worden.
Voor nadere info hierover zie; https://www.sportvisserijnederland.nl/corona/protocollen-verantwoord-vissen-bij-hengelsportverenigingen-tijdens-corona.html  ( knip en plak deze link in uw browser )
Hoe dat er bij ons aan toe zal gaan is als volgt:
Onze nieuwe wedstrijdleider Martijn, zal tevens als "corona verantwoordelijke" moeten optreden waarbij hij toe ziet op het juist navolgen van de regels. De deelnemers wordt uiterst dringend gevraagd zich te houden aan alle regels. Wij riskeren bij overtreding hiervan als vereniging een boete van 4000 euro en als persoon 400 euro en dat zijn geen misselijke bedragen. Anderhalve meter afstand zal voor niemand meer als een nieuw feit voorkomen. Net zoals wij bij het vissen zelf sowieso al voldoende bij elkaar vandaan zitten. Het loten en wegen wordt een ander verhaal. De wedstrijdleider trekt voor iedere deelnemer zijn plek zodat niemand dicht bij elkaar hoeft te komen. Bij het wegen zorgt de visser zelf ervoor dat zijn net uit het water is, het op de grond ligt en houdt zijn net alleen aan de onderkant vast. De wedstrijdleider neemt de bovenkant en zorgt verder voor de weging.kant hiervan. 
De tienkamp zal verder alleen gevist worden in de jachthaven omdat de federatie de andere wateren tot september nog niet vrij geeft en start zondag 14 juni. ( het bestuur legt nog aan u voor of u de vakantieperiode door wil blijven vissen of niet )
De 12 kamp ( Chris van Dongen bokaal op de dinsdagavond heeft dezelfde regels en start op dinsdag 16 juni op de Kuringen.
Iedere deelnemer is hierover inmiddels benaderd en weet ook dat het inleggeld hetzelfde is gebleven. 
Wij zien jullie graag weer aan de waterkant en wensen jullie enorm goede vangsten.